DIMENSIONAL WORLDWIDE

 

DW , 1958 yılında ABD de kurulmuş, insan kaynakları performansı üzerinde ihtisaslaşmış bir eğitim ve danışmanlık şirketidir.
Dimensional Worldwide ®
Almanya, Fransa, Güney Afrika, İngiltere, İspanya, İtalya, Kanada, Meksika, ve Türkiye’deki iş ortaklarıyla Kuzey Amerika, Latin Amerika, Avrupa, Afrika ve Avustralya’da pek çok kuruluşa hizmet vermektedir.

DW uluslararası ağı içindeki her iş ortağı, Boyutsal Eğitim Sistemi adı verilen birbiriyle ilişkili danışmanlık ve eğitim hizmetlerini aynı kapsam ve düzeyde verme imkanına sahiptir. Bu da çok uluslu müşterilerin, dünyanın her yerindeki çalışanlarının aynı eğitim ve danışmanlık hizmetlerinden yararlanabilmesini sağlamaktadır

DW EĞİTİM PROGRAMLARI VE ÖLÇÜM ARAÇLARI

DIMENSIONAL WORLDWIDE ® Eğitimleri, kişilerin birbirleriyle sağlıklı etkileşimler sürdürebilmeleri için gerekli becerileri içerir. Katılımcılara, dışarıdan verilenle yetinmeden, kendi öğrenme deneyimlerini yaşatan, keşfederek, uygulayarak, tartışarak öğrenmeleri için bir ortam yaratan DIMENSIONAL WORLDWIDE ® Eğitim Programlarımız; Yönetim Becerileri, Satış Becerileri, Kurum İçi İlişkileri Geliştirme ve Koçluk Becerileri konularını kapsıyor.

DW 360° Geri Bildirim Araçları

Amaç : Bir kişiyi her açıdan, yöneticilerinin, iş arkadaşlarının, elemanlarının, hatta müşterilerinin bakış açılarıyla görmek, o kişinin bütün ve en doğru resmini ortaya koyabilmeyi sağlar. Kişinin, güçlü ve gelişime açık yönlerini, meseleleri ne kadar iyi analiz ettiğini, sorunlarla ne kadar etkin başa çıktığını, diğer kişileri nasıl yönlendirdiğini, yetkilendirdiğini, teşvik ettiğini başkalarının gördüğü gibi şekliyle bilmesi kişisel ve mesleki gelişiminde çok değerli bir bilgidir.
360º geri bildirim araçları doğru tasarlanır ve uygulanırsa etkili sonuçlar vermektedir.

Atölye

Yaşayarak Öğrenme

DW Dimensional Worldwide