Hakkımızda

PLATFORM ART, Haziran 2001 tarihinde şirketlerin en değerli varlığı olan İNSAN kaynağını geliştirmek, mutlu çalışan, güçlü şirket ve memnun müşteri anlayışını destekleyen eğitim ve danışmanlık hizmetleri sunmak üzere kurulmuştur.

PLATFORM ART, kurumların performans gelişim süreçlerinde aktif rol alarak katkıda bulunmayı hedefler ve bu hedef doğrultusunda; bireylerin var olan yeteneklerini geliştirerek beceriye-yetkinliğe dönüştüren, yaratıcı ve etkin programlar tasarlar.

Ayrıca, kurumun talep ettiği yetkinliklere ulaşmasını sağlayan takımlar yaratmayı amaç edinerek, bireylerin hem özel yaşamlarına hem de kurumlarına olan katkısını arttırmada önemli bir rol oynar.

İnsan Sermayenizin ve Kurumunuzun değerini arttırmak adına, kurum kültür ve değerlerinizle harmanlanmış, güncel bilgiyle donatılmış ürün ve hizmetlerimiz fark yaratan, yaratıcı ve güvenilir bir çözüm ortağı olmamızı sağlıyor.

Performans gelişimi bir süreçtir. Öncelikle hedeflerin gerektirdiği yetkinlikler belirlenir, mevcut durum tespit edilir, bir yol haritası çıkarılır ve PLATFORM ART sahneye çıkar.

Bize göre bu yolculuk, sadece yeni bilgi aktarma değil, bilineni hatırlatma, ufuk açma, beceri kazandırarak yetkinlik geliştirme ve fark yaratacak değişim gerçekleştirme sanatıdır.

Kuruluş
Krizi Fırsata Çevirdik
Türkiye’de 2001 yılı finansal krizi yaşanırken kurulan Platform Art, var oluşundan bugüne güçlü bir şekilde büyümüş, eğitim sektörünün bilinen, tercih edilen köklü bir şirketi olma yolunda çalışmalarını sürdürmüştür.
Kuruluş
Gelişime Odaklanmak
Gelişim Bizim Vazgeçilmezimiz
Türk kültürü ile iş dünyasının ilerici, güncel bilgi ve deneyimlerini harmanlayarak yeni ürün ve hizmetler geliştirmiş, müşteri sayısını arttırmış ve bilinen, tercih edilen eğitim şirketleri arasına adını yazdırmıştır.
Gelişime Odaklanmak
İş Birliktelikleri
İş birliği ve Dayanışmaya Tutkuyla Bağlıyız
Platform Art, sektördeki gelişimini güçlendirmek ve paydaşlarına olan katkısını arttırmak amacıyla alanında uzman şirketlerle gerek stratejik birliktelik gerekse lisans anlaşmaları yaparak büyümüş ve tercih edilen bir şirket haline gelmiştir.
İş Birliktelikleri
Danışmanlık   
Danışanlarımız Bize Güvenir
2017 yılı şubat ayında Danışmanlık Bölümünü kurmuştur. Türkiye’de ilk olan Kurumsal Sağlık Tarama Programları başlatmış ve Yönetim Danışmanlığı, Satış-Dağıtım Danışmanlığı, İK-HR Danışmanlığı, Süreç Yönetim Danışmanlığı, Pazarlama Danışmanlığı ve Lojistik Danışmanlığı (Depolama-Nakliye) alanlarında danışmanlık hizmetleri vermeyi başlatmıştır.
Danışmanlık   

Bireyleri, kurumları geliştiren ve paydaşlarına değer katan güvenilir bir şirket olmak.

İnsan’ı odağa koyarak, bireylerin ve kurumların değişim dönüşüm ve gelişimine katkıda bulunmak.

Tutkulu çalışırız – İnsan odaklıyız – Bilgiye, gelişime ve başarıya önem veririz – Ekip çalışmasına inanırız – Sosyal sorumluluğumuzun bilincindeyiz.

Mutlu insan, mutlu çalışan, güçlü kurum ve memnun müşteri yaratmaya yönelik bilgi ve birikimimizi en etkili olacak şekilde paydaşlarımızla paylaşıyoruz. Kişi ve kurumların gelişiminde aktif rol alarak onlara değer katıyoruz. İnsan’ı odağa koyarak gelişime-bilgiye tutkuyla sarılıp başarı ve gelişim hedefleyen paydaşlarımızın yolculuğuna yoldaş oluyoruz.

(Visited 228 times, 1 visits today)