DANIŞMANLIK PROGRAMLARI

Yönetim Danışmanlığı hizmetlerimizle, kurumların stratejik bakışından, operasyonel süreçlerine kadar her alanda onlarla ortak bir yolculuğa çıkıyoruz. Amacınız ister kurumunuzu büyütmek, ister kapsamlı bir dönüşümle daha rekabetçi hale getirmek olsun, deneyimli danışmanlık ekibimizle  stratejinizi doğru belirlemenizde, doğru kararları almanızda ve bunları etkin bir şekilde hayata geçirmenizde size uçtan uca hizmet vererek hep yanınızda oluyoruz.

Nesnel, objektif ve bilimsel yaklaşımımızla donatılmış danışmanlık hizmetlerimizle kuruluşların performanslarını iyileştirmelerine/arttırmalarına ve hedeflerine ulaşmalarına yardımcı oluyoruz. Danışmanlarımızın tecrübesi ve uzmanlığını kurumunuzun beklenti ve ihtiyaçları ile harmanlayarak tarafsız, güvenilir bir yaklaşımla kurumunuzun performans gelişimine destek oluyoruz.

Danışmanlık Programları

Yönetim Danışmanlığı

Nesnel, objektif ve bilimsel yaklaşımımızla donatılmış danışmanlık hizmetlerimizle

Ana Süreçlerin Danışmanlığı

Kurumun ana süreçleri olan Pazarlama, Satış ve Tedarik Zinciri alanlarında

Vizyon-Misyon-Değerler ve Stratejik Plan Danışmanlığı

Vizyon ve Misyon bir organizasyonun işi, pazarları, müşterileri ve finansal hedefleri açısından uzun vadeli bakışını ve yönünü

Danışmanlık Hizmetlerimizde Sizi Neler Bekliyor?

Satış, Pazarlama ve Lojistik(Depolama-Nakliye) Danışmanlıklarımız

Kurumun ana süreçleri olan Pazarlama, Satış ve Tedarik Zinciri alanlarında Satış-Dağıtım Danışmanlığı, Pazarlama Danışmanlığı, Lojistik Danışmanlığı (Depolama-Nakliye) hizmetlerimizle kurumların performanslarının gelişimine destek oluyoruz.

İK-HR Danışmanlığı

İK-HR Danışmanlığı hizmetimizle kurumların yetenek havuzlarını oluşturmalarına, çalışanlarının beceri ve yetkinliklerini hedeflenen düzeye getirmelerine mentorlük yapıyoruz. Böylelikle kurumların en değerli sermayeleri ‘İnsan’ı odağa alıyor ve güçlü gelişim programlarımız ile kurumların performanslarının gelişimine destek oluyoruz.

Süreç Yönetim Danışmanlığımız

Süreç Yönetim Danışmanlığı hizmetlerimiz ile bir işletmeyi ölçeklendirmeye yönelik hayati bir prosesi başlatıyoruz. Kurumların mevcut darboğazlarını tespit ediyor ve verimsizliklerini ortadan kaldıracak Süreç Geliştirme Programlarımızla karlılıklarına ve büyümelerine önemli katkılarda bulunuyoruz.

Vizyon-Misyon-Değerler ve Stratejik Plan Danışmanlığı

Vizyon ve Misyon bir organizasyonun işi, pazarları, müşterileri ve finansal hedefleri açısından uzun vadeli bakışını ve yönünü belirlerken, Değerleri ise organizasyonun ve ekip üyelerinin hedeflerini gerçekleştirmeye çalışırken davranışlarına rehberlik etmesi gereken etiği ifade eder. Stratejik Plan çalışmasında ‘Stratejik Amaçları’, ‘Temel Başarı Faktörlerini-(KPI)’ ve ‘Stratejik Kapsamı’ detaylı bir şekilde ayrı ayrı ele alıyoruz.

(Visited 197 times, 2 visits today)